Tramadol India Online, Tramadol For Sale Cheap
ROTTERDAM – Bart Deurloo en Vera van Pol hebben bij de Nederlandse kampioenschappen in Rotterdam de meerkamptitel veroverd. Deurloo wist het tot het allerlaatste moment spannend te houden in Ahoy: na vijf toestellen had hij slechts een nipte voorsprong op Frank Rijken en Casimir Schmidt.
Ondanks een val op voltige en een misser op sprong was het Deurloo die er na een sterk slotstuk aan rekstok met de meerkamptitel vandoor ging. Met 82,600 punten hield hij Frank Rijken (81,150) en Casimir Schmidt (80,334) uiteindelijk voor. Deurloo was in 2012, 2014, 2016 en 2017 ook al de beste in de meerkamp.
Bij de dames was het Vera van Pol die met 52,00 punten de meerkamptitel opeiste. Met die score bleef ze Céline van Gerner (51.733) en Tisha Volleman (50,366) voor. Voor Van Pol was het haar derde Nederlandse meerkamptitel. De turnster van Topsport Noord was ook in 2013 en 2015 al de beste.
In Rotterdam turnde Van Pol op alle vier de toestellen stabiel, terwijl Van Gerner voor het eerst sinds de Olympische Spelen in Rio de Janeiro weer een volledige meerkamp draaide.